Ανακοινώθηκε ο συνδυασμός «ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ»του κ.ΜΙΧΑΗΛ Κ. ΦΕΛΛΟΥΖΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ»

Written by on 11/09/2023

75 Views

Ανακοινώθηκε ο συνδυασμός «ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ»του κ.ΜΙΧΑΗΛ Κ. ΦΕΛΛΟΥΖΗΣ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ» 

Δήμος Καρπάθου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΗΝΑ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
3. ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
4. ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗ ΤΑΒΕΡΝΑΡΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
5. ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
6. ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗ ΒΟΥΡΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
7. ΓΕΡΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
8. ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
9. ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
10. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
11. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
12. ΚΑΤΩΓΥΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
13. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
14. ΚΟΥΖΕΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
15. ΚΡΗΤΣΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
17. ΛΥΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
18. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΗΝΑ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
19. ΛΥΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
20. ΜΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
21. ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
22. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
23. ΜΑΡΗ ΧΑΛΚΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
24. ΜΗΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
25. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
26. ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΟΛΥΜΠΟΥ)
27. ΜΠΕΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
28. ΝΙΟΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΟΛΥΜΠΟΥ)
29. ΝΟΥΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
30. ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΟΛΥΜΠΟΥ)
31. ΠΑΘΙΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
32. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΗΝΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
33. ΠΑΧΟΥΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
34. ΠΡΟΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
35. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΜΗΝΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
36. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
37. ΣΑΪΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
38. ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ (ΚΟΣΜΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΟΛΥΜΠΟΥ)
39. ΣΕΒΔΑΛΗ ΦΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
40. ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
41. ΣΚΟΥΛΛΟΥ ΝΤΑΜΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
42. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
43. ΣΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
44. ΧΑΛΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
45. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΓΚΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
46. ΧΑΤΖΗΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
47. ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΜΗΝΑΣ (ΚΡΟΥΚΕΛΑΣ) του ΠΑΥΛΟΥ (ΚΑΡΠΑΘΟΥ)
48. ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΥΛΟΥ (ΟΛΥΜΠΟΥ)

 

Δήμος Καρπάθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Απερίου)

1. ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΡΑΞΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΝΤΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΛΥΤΟΥ ΚΟΡΑ ΡΟΟΥΖ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΕΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΧΡΥΣΟΥ ΛΑΧΑΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

Δήμος Καρπάθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρκάσας)

1. ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΑΜΑΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΗΝΑ
3. ΚΑΡΑΞΗ ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΓΚΛΟΡΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΜΑΖΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΠΙΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΠΕΛΕΛΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΠΥΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΙΓΚΟ) του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΝΤΖΥ) του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Δήμος Καρπάθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βωλάδας)

1. ΒΑΡΔΑΟΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΙΑΚΑΜΟΖΗ ΦΩΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΩΣΤΗ ΖΩΗ του ΜΗΝΑ
5. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ
6. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΛΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δήμος Καρπάθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καρπάθου)

1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΚΕΛΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΔΙΑΚΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΖΑΒΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΖΟΤΟ ΖΕΡΒΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑ
6. ΚΑΖΗΛΙΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΜΑΛΟΦΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΜΑΓΙΑΦΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΗΝΑ
12. ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΡΜΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ
13. ΤΟΥΡΛΑ ΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δήμος Καρπάθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μενετών)

1. ΚΑΛΗΣ ΝΙΚ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΡΗΓΟΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΣΑΚΕΛΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΠΑΝΟΥ ΔΙΑΚΟΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δήμος Καρπάθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεσοχωρίου)

1. ΚΟΥΖΕΛΗ ΑΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΜΑΛΤΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΗΤΑ
3. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΧΑΛΚΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Δήμος Καρπάθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Όθους)

1. ΚΟΪΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΛΕΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΛΥΡΙΣΤΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΑΝΤΙΝΑΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ
7. ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΦΩΤΙΟΥ

 

Δήμος Καρπάθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ολύμπου)

1. ΒΑΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΛΕΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΗΝΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
4. ΟΡΦΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΧΗΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ

 

Δήμος Καρπάθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πυλών)

1. ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΛΑΧΑΝΑ ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΗΝΑ
4. ΜΑΛΙΧΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΑΣΤΡΟΛΕΩΝ ΣΕΒΔΑΛΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΗΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΙΣΑΜΗ ΒΑΣΙΛΕΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΦΑΡΜΑΚΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δήμος Καρπάθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σπόων)

1. ΑΝΝΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΔΙΑΚΟΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΛΕΓΑΚΗ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ
6. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΠΙΠΕΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΜΗΝΑ
7. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΜΕΝΕΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΗΝΑ
8. ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΕΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ

 


Reader's opinions

Leave a Reply


Current track

Title

Artist